Referencje

Zdjęcia Huberta to małe dzieła sztuki, wspaniale oddające nie tylko kolory czy detale, ale przede wszystkim nastrój i dynamikę sytuacji oraz emocje ich bohaterów. A przecież to właśnie emocje grają główną rolę podczas tych najważniejszych dni w życiu! Hubert jest absolutnym profesjonalistą i po prostu przesympatycznym człowiekiem, dlatego jego obecność na naszym ślubie oraz współpraca podczas sesji plenerowej była czystą przyjemnością. Zdjęcia natomiast będą pamiątką na całe życie, zachwycającą nie tylko nas, ale i naszych najbliższych. Polecamy gorąco!
Karolina i Paweł
Zobacz wpis na blogu
Hubert ma wszystko czego oczekiwaliśmy od fotografa ślubnego. Zerknijcie na jego zdjęcia. Mówią same za siebie. Nam jak i wszystkim gościom weselnym bardzo się podobają. Jeśli chodzi o samego Huberta to człowiek niesamowicie kontaktowy. Podczas poszukiwania fotografa na nasz ślub od razu wiedzieliśmy, że będzie to On. Po pierwszym spotkaniu od razu się zdecydowaliśmy. Nie było zastanawiania i “zadzwonimy do Pana”. Nasza rodzina była przekonana, że Hubert to nasz bliski znajomy! Z przygotowań i ceremonii nie umknęła żadna cenna chwila. Wszystko mamy na zdjęciach. Podczas wesela Hubert działa jak fotoreporter, dzięki czemu goście bawią się bez skrępowania. Oczywiście na życzenie wykona fotkę pozowaną. Na wyjazd plenerowy Hubert pojechał bez marudzenia i w pełni dostosował się do wybranych przez nas miejsc.
Gotowe zdjęcia i album otrzymaliśmy bardzo szybko. Znajome pary młode były zaskoczone i zazdrościły terminu realizacji.
Paulina i Kacper

Zobacz wpis na blogu

Poszukując fotografa na nasz ślub i wesele rozmawialiśmy i spotkaliśmy się chyba z ośmioma przedstawicielami tej branży. Po każdym spotkaniu mieliśmy mieszane uczucia. Kiedy trafiliśmy na Huberta Pszenniaka, już wiedzieliśmy, że to koniec naszych poszukiwań. Urzekło nas to, że zaprezentowane przez niego zdjęcia na papierze wyglądały znacznie lepiej niż ich odpowiedniki na stronie internetowej, a do tej pory bywało odwrotnie.
Hubert Pszenniak jest profesjonalistą w każdym calu, Dyskretny i pełen wyczucia, potrafił zmniejszyć napięcie i stres towarzyszące nam w tym czasie. Współpraca z nim zarówno podczas ślubu, wesela, jak i sesji plenerowej była samą przyjemnością. Dodatkowym plusem była szybka realizacja zdjęć. Serdecznie polecamy 🙂
Kasia i Paweł

Genialne zdjęcia, które chce się oglądać i oglądać… to efekt końcowy. A do tego – pełen profesjonalizm, świetny kontakt i realizacja w terminie 🙂 Polecam!
Ania i Kamil
Dzięki Hubertowi przekonaliśmy się, że sesja ślubna nie musi być stresująca. Zyskaliśmy przepiękną pamiątkę, która zrobiła ogromne wrażenie również na rodzinie i znajomych. Przyjemna atmosfera podczas sesji pomogła się rozluźnić, Hubert miał mnóstwo pomysłów na ciekawe zdjęcia. Podczas samego ślubu fotografował nas w taki sposób, że czuliśmy się swobodnie. Dziękujemy za współpracę, której efektem są wyjątkowe zdjęcia oraz za błyskawiczną realizację.
Brygida i Damian
Hubert to fotograf z pasją! Profesjonalista godny polecania. W prace wkłada dużo serca, wykonuje ją rzetelnie i na czas. Jest bardzo kreatywny i zaangażowany. Sesja z Hubertem to najpiękniejsze wspominania ujęte w kadrze!
Karolina i Darek

Zobacz wpis na blogu